Jesteś tutaj: budmannmeble.pl > Rodzaje wyposażenia wnętrz > Wzornictwo ścian

Wzornictwo ścian

Ściany można malować farbami, oklejać tapetą, kłaść na nich panele ścienne, albo płytki. Opcji w tej kwestii jest oczywiście sporo. Ostatnio jednak bardzo modne zrobiło się wzornictwo ścian. W skrócie chodzi o to, aby ścianę ozdobić różnorakimi wzorami, czy ornamentami, aby w ten sposób nadać pomieszczeniu odpowiedniego charakterku. Jest to świetna opcja dla każdego, kto lubi eksperymentować z aranżacjami.

Przykładem takiego wzroku na ścianie może być zdjęcie, które ostatnio znalazłam w Internecie. Przedstawia ono najprawdopodobniej pokój dzienny, jadalnię, albo nawet salon. Na białym stoliku w wazonie ułożone są świeże tulipany. Jednak całości dopełnia wzór na ścianie – warto zauważyć, że jest on bardzo odważny. Bowiem wdzięczą się na niej czerwone kwiaty o bardzo nieskoordynowanych kształtach. Niektórzy powiedzieliby, że to tylko zwykłe ciapki zrobione za pomocą farby, jednak w rzeczywistości cały wzór jest naprawdę przemyślany. Nadaje radosnego nastroju i poprawia atmosferę w danym pomieszczeniu.

Myślę, że warto w ten sposób eksperymentować, pod warunkiem, że efekt w naszym mieszkaniu będzie taki sam jak w tym przykładzie ze zdjęcia.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.