Jesteś tutaj: budmannmeble.pl > Projekty domów > Taras przed domem

Taras przed domem

Każdy zapewne chciałby mieć przy swoim domu takie miejsce, gdzie spokojnie może spędzić słoneczne popołudnie. Idealnym rozwiązaniem do tego jest posiadanie tarasu przed, albo za domem. Natrafiłam ostatnio na przykład takiego tarasu, dobudowanego do domu. Jest to naprawdę świetna opcja dla każdego, kto lubi spędzać swój wolny czas na świeżym powietrzu.

Zdjęcie przedstawia taras drewniany, zbudowany z desek. Oczywiście do wykonania podłogi pod taras można wykorzystać inne materiały, jednak chyba drewno wydaje się być najbardziej odpowiednie i wytrzymałe, do tego naprawdę świetnie się prezentuje. Deski bowiem czynią wygląd tarasu bardziej klasycznym. Warto jednak dopasowywać taras do ogólnej aranżacji całego domu, jak i jego wnętrza.

Na zdjęciu widzimy również rozwiązanie przykładowego zagospodarowania takiego drewnianego tarasu. Przedstawiona została opcja z wykorzystaniem mebli wiklinowych, utrzymanych raczej w kolorystyce szarości. I choć zdawać by się mogło, że takie połączenie kolorów może prowadzić raczej depresyjnych myśli, w tej aranżacji prezentuje się to całkiem przyzwoicie.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.