Jesteś tutaj: budmannmeble.pl > Rodzaje wyposażenia wnętrz > Sposoby na ożywienie nastroju pomieszczenia

Sposoby na ożywienie nastroju pomieszczenia

Często w aranżacjach wnętrza naszego mieszkania czegoś brakuje. Zwykle chodzi o specyficzny nastrój, innym razem dominuje zdecydowana melancholia, a czasem po prostu nie ma niczego, co w jakiś sposób ożywiałoby całe wnętrze nadając mu atmosferę radości. Przeglądając różne sposoby na ożywienie wnętrza, szczególnie spodobał mi się jeden z nich: sposób na ożywienie sypialni.

Zdjęcie to świadczy o tym, że wystarczy nieco więcej kolorów, aby wnętrze stało się o wiele bardziej żywe i radosne. W tym przypadku kolorowa jest pościel na łóżku. Biała poszwa na kołdrę w czerwone cętki nadaje charakteru nieco szalonego, jednak czarno-czerwone poszewki na poduszki nieco go tonują. Zapewniają jednak odpowiednie ożywienie i idealnie ze sobą współgrają.

Dobrze jest też zwrócić w tym przypadku uwagę na okna i zasłony, oraz to, w jaki sposób są one ułożone. Zdecydowanie dominuje niekonwencjonalność. Zrezygnowano w tej aranżacji z klasycznego przypinania zasłon, aby spiąć je w trójkącik i opatrzyć kwiatami. Dzięki temu całość pomieszczenie wydaje się być pełna życia i bardzo radosna.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.