Jesteś tutaj: budmannmeble.pl > Meble i dodatki do mieszkania > Sposób na urządzenie sypialni

Sposób na urządzenie sypialni

Sypialnia to miejsce gdzie spędzamy sporo czasu. Z reguły oczywiście ten czas przesypiamy, jednak w zdarza się też, że w swojej sypialni pracujemy, uczymy się, czytamy, czy ogólnie spędzamy swój wolny czas. Dobrze jest więc, aby była ona jak najlepiej wyposażona i umeblowana, przy aranżacji, która będzie sprzyjała naszemu dobremu samopoczuciu. Przykład takiej właśnie aranżacji można zobaczyć na danym zdjęciu.

Sypialnia ze zdjęcia jest urządzona zdecydowanie w stylu nowoczesnym, z nutką klasycyzmu. Świadczą o tym kolory. Są raczej stonowane. Jedynym kontrastem są zielone poduszki, które dodają szczypty szaleństwa, jednak bez nadmiaru przesady. Kolorystyka ogólnie utrzymana w lekkich szarościach i brązach, a nawet czerni. Meble pozostają w stylu raczej minimalistycznym bez zbędnych udziwnień. Pasują idealnie do takiego pomieszczenia, nadając mu charakter nowoczesny i innowacyjny, a przy tym bardzo niekonwencjonalny.

Warto również zwrócić uwagę na wykorzystanie lustra do powiększenia optycznego tego pokoju. Lustro znajdujące się drzwiach szafy sprawia, że odnosi się wrażenie przebywania w pokoju o wiele większym niż on jest. Jest to bardzo dobry aranżacyjny zabieg jeśli mamy do czynienia z niezbyt obszernymi pokojami do zagospodarowania.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.