Jesteś tutaj: budmannmeble.pl > Rodzaje wyposażenia wnętrz > Salon w wersji klasycznej

Salon w wersji klasycznej

Wielu z nas zastanawia się jak dobrze skomponować umeblowanie salonu. Wbrew pozorom nie jest to zadanie zbyt trudne do wykonania. Należy głównie kierować się tym co sami czujemy i tym jacy jesteśmy. Wtedy na pewno stworzymy takie pomieszczenie, w którym będziemy czuć się świetnie. Więc wystarczy skupić się na tym jacy jesteśmy.

Zdjęcie przedstawione poniżej pokazuje akurat klasyczną wersję salonu. Nie znajdziemy w nim agresywnych kolorów gdyż dominują brązy i beże. Ponadto zestaw wypoczynkowy idealnie komponuje się z dużą klasyczną przeszkloną szafką. Oczywiście nie może zabraknąć dobrze dobranego stolika kawiarki.

Salon w wersji klasycznej nie musi oznaczać tego, że nie będzie w nim nowoczesności. Podobnie jest i na tym zdjęciu. Nowoczesne oświetlenie i metaliczne akcenty poduszek sprawiają, że to miejsce nabiera charaktery. Po chwili dostrzeżemy także, że zasłony nie są do końca klasyczne. Ta dobrze dobrana mieszanka sprawia, że taki salon dobrze się prezentuje i pokazuje charakter właściciela.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.