Jesteś tutaj: budmannmeble.pl > Rodzaje wyposażenia wnętrz > Pomysł na udekorowanie pokoju dla dziecka

Pomysł na udekorowanie pokoju dla dziecka

Każdy rodzic chciałby stworzyć swojej pociesze taki pokój, w którym będzie ono mogło spokojnie się rozwijać, dojrzewać i spędzać beztroskie chwile dzieciństwa. Oczywiście przykładów różnorakich aranżacji dziecięcego pokoju jest bardzo dużo. Z jednej strony reprezentowane jest stanowisko minimalistyczne, zaś z drugiej dominuje przesyt. Przykład optymalnej aranżacji wnętrza dziecięcego pokoju znalazłam ostatnio przeglądając te wszystkie pomysły.

O tym, że pokój na zdjęciu należy do dziecka świadczy przepiękna paleta różnorakich barw. Im więcej kolorów tym lepiej, bowiem one rozwijają wyobraźnię dziecka. Widać na zdjęciu piętrowe łóżko. Jest to również dobra opcja dla dziecka, które nie musi z nikim dzielić pokoju. Idealne rozwiązanie zostało przedstawione na zdjęciu: z góry łóżko do spania, u dołu „tajemniczy domek”. Do tego na środku pokoju znajduje się stoliczek z krzesełkiem. Dzięki temu dziecko może nie tylko się bawić przy nim, ale również rozwiązywać łamigłówki, kolorować, czy rysować.

Nie należy zapominać również w takim pokoju o półkach na zabawki, jak i o kwiatach w oknie, co zostało zaznaczone na tej aranżacji ze zdjęcia. Półki ułatwią dziecku dbanie o porządek, a kwiaty zadbają o odpowiedni nastrój.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.