Jesteś tutaj: budmannmeble.pl > Rodzaje wyposażenia wnętrz > Łóżko z baldachimem

Łóżko z baldachimem

W mieszkaniach przy ich meblowaniu i aranżacji, coraz częściej się zdarza, że decydujemy się na jakieś szczególne dodatki, mające na celu urozmaicić wygląd wewnętrzny naszego domu czy mieszkania. Przykładem takiego dodatku do sypialni może być łóżko z baldachimem. Przykładowe rozwiązanie do tej opcji znalazłam ostatnio przeglądając zdjęcia z tego typu aranżacjami.

Zdjęcie przedstawia dość spore, podwójne łóżko z baldachimem. Warto zwrócić uwagę, że nie jest to taki zwykły baldachim z twardych tkanin, które oplatają drewniany szkielet. Mamy tutaj do czynienia bowiem z baldachimem delikatnym, wykonanym z tiulu, albo z koronki, aby w ten sposób podkreślić jeszcze bardziej lekkość całego łóżka. Baldachim przypomina raczej przeźroczyste firany, które nadają całemu łóżku bajkowy charakter.

Do tego warto zwrócić uwagę na kolorystykę. Baldachim jest biały, jednak łóżko, jak i pościel utrzymane są w kolorystyce raczej szarej. Dominują różne odcienie szarości, które świetnie współgrają z bielą firany, z której wykonany jest baldachim. Myślę, że spanie w takim łóżku przyniesie bardzo dobry sen i warto mieć coś takiego w swojej wymarzonej sypialni.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.