Jesteś tutaj: budmannmeble.pl > Rodzaje wyposażenia wnętrz > Łóżko z baldachimem

Łóżko z baldachimem

W mieszkaniach przy ich meblowaniu i aranżacji, coraz częściej się zdarza, że decydujemy się na jakieś szczególne dodatki, mające na celu urozmaicić wygląd wewnętrzny naszego domu czy mieszkania. Łóżko z baldachimem Przykładem takiego dodatku do sypialni może być łóżko z baldachimem. Przykładowe rozwiązanie do tej opcji znalazłam ostatnio przeglądając zdjęcia z tego typu aranżacjami.

Zdjęcie przedstawia dość spore, podwójne łóżko z baldachimem. Warto zwrócić uwagę, że nie jest to taki zwykły baldachim z twardych tkanin, które oplatają drewniany szkielet. Mamy tutaj do czynienia bowiem z baldachimem delikatnym, wykonanym z tiulu, albo z koronki, aby w ten sposób podkreślić jeszcze bardziej lekkość całego łóżka. Łóżko z baldachimem Baldachim przypomina raczej przeźroczyste firany, które nadają całemu łóżku bajkowy charakter.

Do tego warto zwrócić uwagę na kolorystykę. Baldachim jest biały, jednak łóżko, jak i pościel utrzymane są w kolorystyce raczej szarej. Dominują różne odcienie szarości, które świetnie współgrają z bielą firany, z której wykonany jest baldachim. Łóżko z baldachimem Myślę, że spanie w takim łóżku przyniesie bardzo dobry sen i warto mieć coś takiego w swojej wymarzonej sypialni.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.