Jesteś tutaj: budmannmeble.pl > Rodzaje wyposażenia wnętrz > Kwiaty w salonie

Kwiaty w salonie

Nastrój pomieszczenia z reguły tworzą wszelakie dodatki, jakie w swojej aranżacji zawrzemy. Świetnym dodatkiem, który w sposób idealny wręcz ubogaca wnętrze i jednocześnie tworzy jego nastrój są niewątpliwie różnego rodzaju kwiaty, które ustawiamy w różnych zakątkach naszego domu. Przykładem ustawienia kwiatów w salonie może być zdjęcie, które znalazłam przeglądając różnego rodzaju propozycje aranżacji wnętrza.

Przyjęta tutaj aranżacja kwiatowa, ma charakter minimalistyczny, jednak świetnie wpasowuje się w całość, sprawiając że pomieszczenie nabiera specyficznego nastroju. Kwiaty są czerwone, co nieco kontrastuje z szarościami, brązami i bielą w jakich to utrzymany jest cały salon. Ułożone są w ciemnoszarych wazonach. Świetnie to współgra ze sobą, tworząc bardzo nastrojowe wnętrze.

Warto również zwrócić uwagę na ułożenie światła w tym pokoju. Gra świateł jest tutaj przemyślana i wszystko jest ustawione tak, aby do siebie pasowało i wkomponowywało się w całą aranżację wnętrza salonu. Jest to opcja dobra dla każdego, kto uwielbia systematyczność i podporządkowanie.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.