Jesteś tutaj: budmannmeble.pl > Meble i dodatki do mieszkania > Idealna szafa na ubrania

Idealna szafa na ubrania

Wyobraźmy sobie że w końcu możemy się wprowadzić do naszego wymarzonego mieszkania. Wszystko w nim jest jakby przygotowana na nasz pobyt. Teraz kobiecie wystarczy zobaczyć ostatnią rzecz. Chodzi tu o szafę. Szafa to nie byle jaki mebel, może dać dużo radości, szczególnie płci pięknej i zwłaszcza jak owa szafa jest pełna. Jednak jak wybrać dobrą szafę do naszego pokoju?

Staromodne gramotne szafy przeszły już dawno do lamusa. Nie używa się już prawie wielkich mebli sięgających do sufitu. Wszystko dlatego, że mieszkania są coraz mniejsze, a przestrzeń w nich jest na wagę złota. Dlatego stosuje się rozwiązania, które mają zaoszczędzić nieco przestrzeni.

Dlatego modne są szafy wbudowane w ścianę. Bardzo często takie szafy mają jeszcze drzwi przesuwane, które jednocześnie są lustrem. Takie wyjście sprawia, że pomieszczenie optycznie się powiększa, a przesuwane drzwi sprawiają, że nie blokujemy połowy pokoju otwierając szafę. To bardzo praktyczne rozwiązanie, bo łączy w sobie kilka funkcji.

Dobrym rozwiązaniem na szafę jest własna niewielka garderoba. Ma ona jednak swoje wady i zalety. Z jednej strony daje ona możliwość swobodnego przebierania się i wybierania ubrań, z drugiej gospodaruje jeden pokój. Z tego powodu na taką garderobę mogą sobie pozwolić nieliczni szczęśliwcy, którzy zawczasu w swoich planach uwzględnili takie pomieszczenie.

Na końcu warto powiedzieć o futurystycznych szafach elektronicznych, które mechanicznie dostarczają wybraną przez nas kreacje. Takie szafy widziane są raczej w wizjach domów przyszłości, jednak prędzej czy później staną się one czymś tak powszednim jak przeszklona szafa w przedpokoju.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.