Jesteś tutaj: budmannmeble.pl > Projekty domów > Dom z garażem

Dom z garażem

Współcześnie większość z nas jest zmotoryzowana. Dlatego też posiadamy samochody, które gdzieś musimy trzymać. Miejscem, gdzie można schować samochód jest garaż. Jednak jak połączyć go z domem, aby nie tylko prezentował się jak najlepiej, ale przy okazji był możliwie najbardziej funkcjonalny?

Przeglądając przykłady takich połączeń, natrafiłam na jedno, całkiem przyzwoite. Dom połączony z garażem, a w zasadzie garaż wbudowany w dom. W ten sposób można połączyć przyjemny wygląd całości, z funkcjonalnością. No i wszystko znajduje się pod jednym dachem.

Zdjęcie przedstawia garaż znajdujący się od prawej strony domu. Jest on jakby nieco wycofany, dzięki czemu na pierwszy plan wchodzi przede wszystkim front domu. Do tego dochodzi całkiem przyzwoity podjazd, który nie zakłóca obszaru przed domem, a współgra z nim. Takie połączenie ma chyba więcej zalet niż oddzielanie garażu od domu. Nie musimy bowiem zagospodarowywać ogrodu, czy obszaru poza domem. Poza tym, w takim garażu w domu, zawsze można zrobić sobie męski kącik, czy mini warsztat z narzędziami.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.