Jesteś tutaj: budmannmeble.pl > Projekty domów > Dom z altanką

Dom z altanką

Ostatnio coraz modniejsze robią się domy z altanką. Przeglądając ostatnio różnego rodzaju propozycje na rozstawienie i wygląd takiej altanki natrafiłam na całkiem przyzwoitą opcję takiego rozwiązania. Zdjęcie przedstawia dom i taras z altanką na jego tyłach wychodzący na ogród.

Altanka jest bardziej nowoczesna niż klasyczna. Daleko jej bowiem do wykonanej z drewna, dość obszernej i jednocześnie zabudowanej altany, jakie często można zobaczyć przy domostwach. Do tego altanka raczej nie będzie się sprawdzała w dzień deszczowy, bowiem obszyta jest materiałem i posiada zasłony, zaś daszek to również płócienna plandeka przyczepiona do szkieletu altanki.

Altanka ze zdjęcia jednak idealnie będzie się sprawdzać w dni słoneczne i pogodne. Wtedy to ze znajomymi można siąść na dworze i rozkoszować się piękną pogodą. Warto również zwrócić uwagę na kolorystykę w jakiej owa altanka jest utrzymana. Dominują bowiem kolory pastelowe, blade, jasne. Do tego dopasowany jest zestaw ogrodowy, który świetnie pasują do całości i stanowi jej nieodłączną część.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.