Jesteś tutaj: budmannmeble.pl > Projekty domów > Dom wielopoziomowy

Dom wielopoziomowy

Każdy zapewne chciałby mieć duży dom. Jednak o działkę w mieście trudno, a jednopoziomowe budynki zajmują trochę miejsca. Dlatego dobrze jest zaprojektować sobie dom wielopoziomowy. Dzięki temu zyskamy miejsce w domu, nie marnując powierzchni na działce. Przykład takiego piętrowego domu znalazłam ostatnio przeglądając różnego rodzaju projekty.

Zdjęcie przedstawia dom niepozorny, bowiem jeśli chodzi o szerokość i długość, to nie robią te parametry wrażenia. Jednak wysokość to już inna bajka. Widać, że dom ma przynajmniej dwa piętra i piwnicę ze stryszkiem, czy poddaszem. Do tego dochodzi całkiem przyzwoity taras z drugiej strony, znajdujący się na pierwszym piętrze.

Cały dom utrzymany jest w bardzo nowoczesnym stylu i nie wiele ma w sobie klasyczności. Garaż połączony z domem, wręcz wbudowany w niego, do tego balkon i kilka wejść do środka. Kolorystyka raczej standardowa, utrzymana w tonie pastelowych barw przeplatana z brązami. Całość prezentuje się bardzo ładnie w otoczeniu wysokich drzew, które uświadamiają odbiorcy, że dom faktycznie musi być dość wysoki.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.