Jesteś tutaj: budmannmeble.pl > Meble i dodatki do mieszkania > Aranżacja domowej biblioteczki

Aranżacja domowej biblioteczki

Wielu zapewne marzy o tym, aby urządzić sobie w domu niewielką biblioteczkę, która będzie nie tylko pomieszczeniem do trzymania książek, ale również kącikiem do ich czytania z dużym, wygodnym fotelem, oraz stolikiem, na którym można położyć gorącą czekoladę czy herbatę. Przeglądając różne propozycje aranżacji takiej biblioteczki natrafiłam na jedną wartą uwagi.

Zdjęcie przedstawia pomieszczenie, które zagospodarowano na biblioteczkę domową. Widać regał książkami, który zajmuje całą ścianę. Jest to naprawdę świetne rozwiązanie, bowiem w ten sposób możemy na jednej ze ścian urządzić sobie taką ogromną półkę, dzięki czemu wszystko będziemy mieli pod ręką i w jednym miejscu. Regał jest przestronny więc zmieszczą się na nim książki w dużych ilościach i nie tylko. Do tego dochodzi sofa, oraz dwa niewielkie stoliki obok niej. Na jednym z nich jest lampa, która na pewno pomaga w oświetleniu zaczytanych wieczorów.

Warto zwrócić uwagę na kolorystykę, która nieco odbiega konwencji urządzania takich, niech ponurych aczkolwiek klimatycznych biblioteczek domowych. Kolory w tym pomieszczeniu ze zdjęcia są ciepłe, radosne. Dominują biel i żółć, które świetnie oświetlają pomieszczenie i sprawiają, że czytanie w takim miejscu jest na pewno bardzo przyjemne.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby móc komentować.